Home / Aktualności / Mama moze wszystko

Mama moze wszystko

Informacja nt. spotkania pt.: „Mama może wszystko”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w  Łowiczu oraz Urząd Marszałkowski w Łodzi serdecznie zaprasza wszystkie zainteresowane Mamy do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pt. „Mama może wszystko” organizowanym 8 listopada 2011 r. w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym „SZKIEŁKA” w Łowiczu, Ul. Św. Floriana 11.

Projekt jest skierowany do kobiet zamierzających powrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Dzięki spotkaniom informacyjnym organizowanym na  terenie całego województwa łódzkiego mamy dowiedzą się o możliwościach, z jakich mogą skorzystać w ramach funduszy europejskich.

 

Program:

  • 10.00 – 10.10 Powitanie
  • 10:10 – 10.50 Możliwości w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki dla kobiet wracających na rynek pracy po urlopie macierzyńskim  lub wychowawczym – prezentacje przygotowane przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi
  • 10.50 – 11.00 Przerwa kawowa
  • 11.00 – 12.30 Prezentacje zaproszonych projektodawców
  • 12.30 – 13.00 Przerwa lunchowa
  • 13.00 – 14.00 konsultacje

oraz

  •  oferta punktów informacyjnych, czyli gdzie i jak szukać dalszych informacji
  •  konsultacje indywidualne z udziałem ekspertów i projektodawców
  • opieka i atrakcje dla dzieci

W czasie, gdy mamy będą uczestniczyły w spotkaniu na I piętrze, dla dzieci zostaną zorganizowane zajęcia z animatorami na parterze.

Cykl spotkań odbędzie się również w Łodzi, Brzezinach, Bełchatowie i Sieradzu.
Zainteresowane udziałem w spotkaniu mamy, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 46 837 53 20 lub e-mailem: funduszeeuropejskie@bzura.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

sprawdź również

SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

WÓJT GMINY SKIERNIEWICE ZAPRASZA NA SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” REALIZOWANEGO ZE ŚRODKÓW NARODOWEGO… Continue Reading SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *