Home / Aktualności / Internet Talentów 2

Internet Talentów 2

Projekt „Internet Talentów 2” realizowany w województwie łódzkim ma na celu przygotowanie uczestników do samodzielnego prowadzenia sklepu internetowego oraz podjęcia pracy w charakterze specjalisty E-sprzedaży. Projekt jest przeznaczony dla niepracujących osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności zamieszkujących w województwie łódzkim. W 4 edycjach szkolenia weźmie udział 40 osób.

Rekrutacja trwa tylko do 7 września!

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają stypendium oraz zwrot kosztów dojazdu na szkolenie.

Każdy z uczestników:

• skorzysta z 300 godzin bezpłatnego szkolenia stacjonarnego
  • otrzyma dostęp do platformy e-learningowej przez 3 miesiące
  • będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji w trakcie szkolenia oraz indywidualnego doradztwa przez Internet
  • otrzyma komplet materiałów szkoleniowych w formie drukowanej i elektronicznej.

Trwa rekrutacja do drugiej edycji!

Rekrutacja trwa tylko do 7 września!

Każdy z uczestników:

• skorzysta z 300 godzin bezpłatnego szkolenia stacjonarnego
  • otrzyma dostęp do platformy e-learningowej przez 3 miesiące

Zakres szkoleń:

• E-commerce: techniki sprzedaży on-line, marketing internetowy, efektywny prospecting
  • E-picture: fotografowanie dla potrzeb sprzedaży internetowej, praktyczne oprogramowanie graficzne
  • E-sklep: wykorzystanie sprzętu komputerowego pod kątem obsługi sklepu internetowego, wybór e-platformy sprzedażowej
  • E-firma: aspekty prawne i finansowe prowadzenia działalności gospodarczej
  • E-talenty: warsztaty artystyczne i sprzedaż własnych wyrobów uczestników w wirtualnym sklepie
  • Warsztaty Diagnozy Potencjału i Trening do Kariery

II edycja szkolenia: 17.09.2012 – 11.12.2012

Organizacja: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00

Biuro projektu: Łódź ul. 6 Sierpnia 5/2

tel. 694-711-467

agnieszka@fundacjarazem.org.pl

Rekrutacja:

1. pobierz formularz zgłoszeniowy

2. wypełnij go na swoim komputerze

3. prześlij wypełniony formularz na adres: agnieszka@fundacjarazem.org.pl lub dostarcz do biura projektu.

Do pobrania:

Regulamin rekrutacji