Home / Aktualności / Zawody sport

Zawody sport

30 września 2012 roku na boisku Gminnego Ludowego  Klubu Sportowego Miedniewiczanka – Miedniewice rozegrano już drugie Strażackie Zawody Szóstek Piłkarskich.

Rywalizacji zawodników towarzyszył świetny humor i chęć  przyjacielskiego współzawodnictwa. Puchar za I miejsce, ufundowany przez Wójta Gminy Skierniewice – Dominika Moskwę, wywalczyła OSP Miedniewice.  II miejsce i puchar dla OSP Samice wręczył  jego fundator Prezesa Zarządu Miejsko – Gminnego o/d Skierniewice dh Aleksander Makowski. Walkę o III miejsce wygrała OSP Mokra Lewa z OSP Sierakowice Prawe. Puchar ufundował Komendant Miejsko – Gminny dh Tadeusz Grotkowski.

O Admin

sprawdź również

Informacja o dniu wolnym

Zgodnie z Zarządzeniem nr 36/2017 Wójta Gminy Skierniewice informuję, że w dniu 02.11.2017 r. (Czwartek)… Continue Reading Informacja o dniu wolnym