Home / Aktualności / Zawody sport

Zawody sport

30 września 2012 roku na boisku Gminnego Ludowego  Klubu Sportowego Miedniewiczanka – Miedniewice rozegrano już drugie Strażackie Zawody Szóstek Piłkarskich.

Rywalizacji zawodników towarzyszył świetny humor i chęć  przyjacielskiego współzawodnictwa. Puchar za I miejsce, ufundowany przez Wójta Gminy Skierniewice – Dominika Moskwę, wywalczyła OSP Miedniewice.  II miejsce i puchar dla OSP Samice wręczył  jego fundator Prezesa Zarządu Miejsko – Gminnego o/d Skierniewice dh Aleksander Makowski. Walkę o III miejsce wygrała OSP Mokra Lewa z OSP Sierakowice Prawe. Puchar ufundował Komendant Miejsko – Gminny dh Tadeusz Grotkowski.

sprawdź również

WÓJT GMINY SKIERNIEWICE OGŁASZA KONKURS na prowadzenie sześciu niepublicznych punktów przedszkolnych!

ZARZĄDZENIE NR 34/2019 Wójta Gminy Skierniewice z dnia 10 maja 2019 r. w sprawie ogłoszenia… Continue Reading WÓJT GMINY SKIERNIEWICE OGŁASZA KONKURS na prowadzenie sześciu niepublicznych punktów przedszkolnych!