Home / Aktualności / Zawody sport

Zawody sport

30 września 2012 roku na boisku Gminnego Ludowego  Klubu Sportowego Miedniewiczanka – Miedniewice rozegrano już drugie Strażackie Zawody Szóstek Piłkarskich.

Rywalizacji zawodników towarzyszył świetny humor i chęć  przyjacielskiego współzawodnictwa. Puchar za I miejsce, ufundowany przez Wójta Gminy Skierniewice – Dominika Moskwę, wywalczyła OSP Miedniewice.  II miejsce i puchar dla OSP Samice wręczył  jego fundator Prezesa Zarządu Miejsko – Gminnego o/d Skierniewice dh Aleksander Makowski. Walkę o III miejsce wygrała OSP Mokra Lewa z OSP Sierakowice Prawe. Puchar ufundował Komendant Miejsko – Gminny dh Tadeusz Grotkowski.

sprawdź również

INFORMACJA O BRAKU WODY

Skierniewice,  30 sierpnia  2018r. RGK.7021.5.48.2018 OGŁOSZENIE             W związku z koniecznością przeprowadzenia w dniu  31… Continue Reading INFORMACJA O BRAKU WODY