Home / Aktualności / O G Ł O S Z E N I E Wójta Gminy Skierniewice z dnia 6 czerwca 2013 r.

O G Ł O S Z E N I E Wójta Gminy Skierniewice z dnia 6 czerwca 2013 r.

W związku z wystąpieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych na całym obszarze gminy Skierniewice wystąpiły szkody w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej spowodowane przez:

  • deszcz nawalny,
  • grad,
  • powódź.

Stwierdziłem, iż wymienione wyżej zjawiska mają charakter klęskowy i zgodnie z obowiązującą procedurą powiadomiłem Wojewodę Łódzkiego o zamiarze wszczęcia procedury związanej z szacowaniem szkód. Rolnicy, którzy ponieśli szkody spowodowane wyżej wymienionymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi mogą składać wnioski do Urzędu Gminy o szacowanie szkód. Stosowny wniosek jest dostępny na stronie internetowej gminy Skierniewice poniżej ogłoszenia lub w siedzibie urzędu gminy ul. Reymonta 23, p. 112 w godzinach pracy urzędu.

Wójt Gminy

Dominik Moskwa

Informacja dla komisji powołanych przez WojewodęInformacja dla rolników
Oświadczenie nr.1
Oświadczenie o nieponiesionych szkodach
Oświadczenie nr.3
Wniosek rolnika o oszacowanie szkód

sprawdź również

SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

WÓJT GMINY SKIERNIEWICE ZAPRASZA NA SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” REALIZOWANEGO ZE ŚRODKÓW NARODOWEGO… Continue Reading SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *