Home / Aktualności / Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Szanowni mieszkańcy!

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowany jest w miejscowości Julków (wysypisko). W punkcie tym będą odbierane odpady od mieszkańców od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00. Do tego punktu każdy zainteresowany mieszkaniec w ciągu roku (nie czekając na zbiórkę obwoźną odpadów) dostarczyć może bezpłatnie (ponosząc tylko koszt transportu) następujące frakcje odpadów:

• odpady zielone
  • odpady wielkogabarytowe w tym meble pochodzące z terenu nieruchomości
  • zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny
  • zużyte baterie i akumulatory
  • przeterminowane leki
  • chemikalia (farby, rozpuszczalniki, oleje odpadowe)
  • zużyte opony
  • odpady budowlane i rozbiórkowe