Home / Aktualności / Zadanie pn. „Zakup oprogramowania do zarządzania gospodarką odpadami komunalnymi na terenie gminy Skierniewice”

wfos

Zadanie pn. „Zakup oprogramowania do zarządzania gospodarką odpadami komunalnymi na terenie gminy Skierniewice” o całkowitym koszcie 9 713 zł zostało dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi (www.wfosigw.lodz.pl) w formie dotacji w wysokości 8 741 zł.

Zadanie obejmowało zakup oprogramowania do zarządzania gospodarką odpadami komunalnymi.

Poprzez budowę systemu kompleksowej gospodarki odpadami komunalnymi mogą zostać spełnione założenia, o których mowa w ustawie z dnia 1 lipca 2011r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości o porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2011 nr 152, poz. 897).

O Admin

Projekt pn. Zaprojektowanie i utworzenie Eko-pracowni „Zielona Kraina” w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w… Continue Reading Eko-pracownia „Zielona Kraina” w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej