Home / Aktualności / Zadanie pn. „Zakup oprogramowania do zarządzania gospodarką odpadami komunalnymi na terenie gminy Skierniewice”

wfos

Zadanie pn. „Zakup oprogramowania do zarządzania gospodarką odpadami komunalnymi na terenie gminy Skierniewice” o całkowitym koszcie 9 713 zł zostało dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi (www.wfosigw.lodz.pl) w formie dotacji w wysokości 8 741 zł.

Zadanie obejmowało zakup oprogramowania do zarządzania gospodarką odpadami komunalnymi.

Poprzez budowę systemu kompleksowej gospodarki odpadami komunalnymi mogą zostać spełnione założenia, o których mowa w ustawie z dnia 1 lipca 2011r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości o porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2011 nr 152, poz. 897).

ZARZĄDZENIE NR 45/2021 WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE z dnia 14 lipca 2021 r. w sprawie ogłoszenia… Continue Reading Konkurs na prowadzenie niepublicznego punktu przedszkolnego w miejscowości Sierakowice Prawe