Home / Aktualności / Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu z terenu Gminy Skierniewice

Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu z terenu Gminy Skierniewice

Zadanie pn.  „Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu z terenu Gminy Skierniewice” zrealizowano z udziałem dotacji
do kwoty 137.150,00 zł
z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Wartość ogólna zadania wyniosła 138.536,24 zł.

Zakres projektu obejmował odebranie zalegających na posesji osób fizycznych płyt azbestowych i przygotowanie ich do załadunku, załadunek na środek transportu i przekazanie odpadów zawierających azbest na składowisko odpadów niebezpiecznych do utylizacji.

Link do strony:  www.wfosigw.lodz.pl