Home / Aktualności / 50 lat pożycia małżeńskiego

50 lat pożycia małżeńskiego

Szczególna  uroczystość miała miejsce w Urzędzie Gminy Skierniewice. 26.06.2014 Wójt Gminy Skierniewice wręczył medale za 50 lat pożycia małżeńskiego, przyznane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. W uroczystości wręczenia medali wzięło udział 15 par małżeńskich z Gminy Skierniewice. Prócz medali od Prezydenta RP jubilaci otrzymali kwiaty i drobne upominki, a także toast wzniesiony szampanem, były życzenia z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego, tort i ciastka. W uroczystości wręczenia medali brali udział również najbliżsi członkowie jubilatów, dzieci, wnuki i prawnuki.

Medale odebrali:

– Gutkowski Jerzy i Halina Maria