Home / Aktualności / 50 lat pożycia małżeńskiego

50 lat pożycia małżeńskiego

Szczególna  uroczystość miała miejsce w Urzędzie Gminy Skierniewice. 26.06.2014 Wójt Gminy Skierniewice wręczył medale za 50 lat pożycia małżeńskiego, przyznane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego. W uroczystości wręczenia medali wzięło udział 15 par małżeńskich z Gminy Skierniewice. Prócz medali od Prezydenta RP jubilaci otrzymali kwiaty i drobne upominki, a także toast wzniesiony szampanem, były życzenia z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego, tort i ciastka. W uroczystości wręczenia medali brali udział również najbliżsi członkowie jubilatów, dzieci, wnuki i prawnuki.

Medale odebrali:

– Gutkowski Jerzy i Halina Maria

– Iwańczyk Włodzimierz Adam i Kazimiera

– Iwańczyk Włądysław Antoni i Józefa Leokadia

– Jączak Eugeniusz i Kamila

– Kędziora Jan i Teresa

– Kletke Kazimierz i Teresa Bogumiła

– Konecki Józef i Zofia

– Krupa Kazimierz Edward i Danuta Elżbieta

– Laska Wacław i Janina

– Łukasik Stanisław i Wacława

– Majka Andrzej i Alicja Urszula

– Marat Piotr Kazimierz i Alina Józefa

– Rykała Stanisław i Danuta

– Sałajczyk Marian i Stanisława

– Wojenka Czesław i Halina

 

sprawdź również

SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

WÓJT GMINY SKIERNIEWICE ZAPRASZA NA SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” REALIZOWANEGO ZE ŚRODKÓW NARODOWEGO… Continue Reading SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *