Home / Aktualności / Szóstki Piłkarskie

Szóstki Piłkarskie

Po raz kolejny członkowie OSP z terenu Gminy Skierniewice spotkały się  22 czerwca 2014 roku na barażach szóstek piłkarskich. Rozgrywki drużyn odbyły się  miejscowości Żelazna.. Turniej odbywał się systemem pucharowym a mecze odbywały się jednocześnie na dwóch boiskach. Puchar i 1 miejsce wywalczyły sobie OSP Żelazna, drugie miejsce OSP Sierakowice Prawe, a trzecie OSP Mokra Prawa.

ZARZĄDZENIE Nr 15/2021 WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE z dnia 11 marca 2021 r. w sprawie rozstrzygnięcia… Continue Reading Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Skierniewice w 2021 r.