Home / Aktualności / 50 lat pożycia małżeńskiego

50 lat pożycia małżeńskiego

Uroczystym dniem był 11.06.2015 r w Gminie Skierniewice. W tym dniu Wójt Gminy Skierniewice Dominik Moskwa wręczył parom z terenu Gminy Skierniewice medale, przyznane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego, za 50 lat pożycia małżeńskiego.

W uroczystości wręczenia medali miało wziąć udział 6 par małżeńskich z Gminy Skierniewice, niestety nie wszystkim udało się przybyć, zaś dwie pary małżeńskie reprezentowało po jednym z małżonków, ponieważ stan zdrowia nie pozwolił wszystkim dojechać. Prócz medali od Prezydenta RP jubilaci otrzymali kwiaty i drobne upominki, a także toast wzniesiony szampanem, były życzenia z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego, tort i ciastka.

Medale za 50 lat małżeństwa odebrali:

  • Wieczorek Władysław Franciszek i Teodozja
  • Szyba Ryszard i Alina Zofia
  • Romanowski Kazimierz i Jadwiga Marianna
  • Krawczyk Józef i Halina Maria
  • Michalski Zdzisław Antoni i Emilia Barbara
  • Karwat Ryszard i Krystyna Stanisława

 

sprawdź również

WÓJT GMINY SKIERNIEWICE OGŁASZA KONKURS na prowadzenie sześciu niepublicznych punktów przedszkolnych!

ZARZĄDZENIE NR 34/2019 Wójta Gminy Skierniewice z dnia 10 maja 2019 r. w sprawie ogłoszenia… Continue Reading WÓJT GMINY SKIERNIEWICE OGŁASZA KONKURS na prowadzenie sześciu niepublicznych punktów przedszkolnych!