Home / Aktualności / Rozbudowa gminnego systemu wodociągowego oraz budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Skierniewice

Zadanie pn. „Rozbudowa gminnego systemu wodociągowego oraz budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Skierniewice” zrealizowano z udziałem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach umowy w formie pożyczki i dotacji numer 30/GW/PD/2015 z dnia 14.05.2015r.

Wartość ogólna zadania wynosi: 1 053 599,06 zł

Wysokość dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w formie pożyczki wyniesie 80 939,29zł; w formie dotacji wyniesie 80 939,29 zł .

Zadanie obejmuje budowę ponad 4,5 km sieci wodociągowych w miejscowościach: Mokra Lewa (etap I i II), Miedniewice i Balcerów oraz budowę 54 szt. przydomowych oczyszczalni ścieków w miejscowościach: Borowiny, Brzozów, Budy Grabskie, Józefatów, Julków, Nowe Rowiska, Pamiętna, Ruda, Rzymiec, Wola Wysoka, Wólka Strobowska, Zalesie, Miedniewice.

Zadanie realizowane w okresie od kwietnia 2014r. do czerwca 2015r.

link do strony www.zainwestujwekologie.pl

O Admin

Ruszyły rozgrywki XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Młodzi piłkarze i… Continue Reading Podsumowania zapisów do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”