Home / Aktualności / ROZEZNANIE RYNKU na zadanie pn.: „WYKORZYSTANIE ENERGII SŁONECZNEJ SZANSĄ NA POPRAWĘ JAKOŚCI ŚRODOWISKA W GMINIE SKIERNIEWICE”

DOTYCZY
ROZEZNANIA RYNKU

na zadanie pn.:

WYKONANIE STUDIUM WYKONALNOŚCI, PROGRAMU FUNKCJONALNO UŻYTKOWEGO ORAZ WNIOSKU O DOFINANSOWANIE DO PROJEKTU „WYKORZYSTANIE ENERGII SŁONECZNEJ SZANSĄ NA POPRAWĘ JAKOŚCI ŚRODOWISKA W GMINIE SKIERNIEWICE” DLA NABORU NR RPLD.04.01.02-IZ.00-10-001/16 W RAMACH OSI PRIORYTETOWEJ IV GOSPODARKA NISKOEMISYJNA DZIAŁANIE IV.1 ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII PODDZIAŁANIE IV.1.2 ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA LATA 2014-2020.

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – przedłużamy zapisy!

Tu spełniają się piłkarskie marzenia. Zapisy do XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o… Continue Reading „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – przedłużamy zapisy!