Home / Aktualności / Informacja w sprawie kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę dla mieszkańców Gminy Skierniewice

Informacja w sprawie kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę dla mieszkańców Gminy Skierniewice

Skierniewice, 2016.08.05

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Skierniewice

Wójt Gminy Skierniewice informuje, iż od dnia 08 sierpnia 2016r. rozpoczną pracę w terenie projektanci, przygotowujący dokumentację na potrzeby  projektu pn. „Odnawialne Źródła Energii w Gminie Skierniewice”.

W przypadku pytań, proszę o kontakt pod tel. 46 819 56 05.

Jednocześnie informuję, że do końca sierpnia 2016r. Gmina Skierniewice  przyjmuje deklaracje zgłoszeniowe wraz z ankietami dot. kolektorów słonecznych i kotłów na biomasę, celem stworzenia listy rezerwowej.

 

sprawdź również

Budowa hali sportowej wraz z zapleczem technicznym w Sierakowicach Prawych

W dniu 16.01.2019r. zawarto umowę o dofinansowanie projektu Nr UDA-RPLD.04.03.02-10-0011/17-00 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego… Continue Reading Budowa hali sportowej wraz z zapleczem technicznym w Sierakowicach Prawych