Home / Aktualności / 50 lat pożycia małżeńskiego

50 lat pożycia małżeńskiego

Uroczystym dniem był 8 września 2016 r. w Gminie Skierniewice. W tym dniu osiem par z terenu Gminy Skierniewice odebrało z rąk Wójta Gminy Skierniewice Dominika Moskwy medale ,,Za 50 lat pożycia małżeńskiego”, przyznane przez  Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Obdarowane pary to Państwo: Szymczak Antoni i Irena, Skowrośnki Janusz i Józefa, Michalski Stanisław i Stanisława, Burzyński Janusz i Alina, Bartoszewicz Henryk i Maria, Baran Waldemar i Marianna, Bakalarski Jan i Zofia oraz Cichaal Józef i Janina –  ta para w tym roku obchodziła uroczystość 61 lat pożycia małżeńskiego.  Wszystkim parom składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy zdrowia, szczęścia i doczekania kolejnych jubileuszy.

 

sprawdź również

MINISTERSTWO ŚRODOWISKA Zaprasza na spotkanie informacyjne „EKO DOPŁATY”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *