Home / Aktualności / 50 lat pożycia małżeńskiego

50 lat pożycia małżeńskiego

Uroczystym dniem był 8 września 2016 r. w Gminie Skierniewice. W tym dniu osiem par z terenu Gminy Skierniewice odebrało z rąk Wójta Gminy Skierniewice Dominika Moskwy medale ,,Za 50 lat pożycia małżeńskiego”, przyznane przez  Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Obdarowane pary to Państwo: Szymczak Antoni i Irena, Skowrośnki Janusz i Józefa, Michalski Stanisław i Stanisława, Burzyński Janusz i Alina, Bartoszewicz Henryk i Maria, Baran Waldemar i Marianna, Bakalarski Jan i Zofia oraz Cichaal Józef i Janina –  ta para w tym roku obchodziła uroczystość 61 lat pożycia małżeńskiego.  Wszystkim parom składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy zdrowia, szczęścia i doczekania kolejnych jubileuszy.

 

sprawdź również

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 2018 (II)

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 2018 (II) Szanowni Mieszkańcy Gminy SKIERNIEWICE Gmina Skierniewice uprzejmie informuje, że odbędzie… Continue Reading Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 2018 (II)