Home / Aktualności / „Pieniądze są dla Szkoły”

„Pieniądze są dla Szkoły”

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy jedyny na rynku praktyczny magazyn Pieniądze są dla Szkoły poświęcony w tematowi finansowania placówek oświatowych

W czasopiśmie znajdziecie Państwo wskazówki jak krok po kroku zdobyć dodatkowe fundusze na bieżące potrzeby szkoły lub na realizację ciekawego pomysłu edukacyjnego w Państwa szkole.

W magazynie znajdziecie Państwo:

bieżące terminy różnych programów dotacyjnych

gotowe propozycje projektów, które pozwolą pozyskać pieniądze dla szkoły

– praktyczną wiedzę jak prawidłowo napisać wniosek i rozliczyć dotację

– przykłady działań dla zdobywania funduszy niezależnie od konkursów grantowych

wyjaśnienia zawiłości prawnych i zapisów w umowach dotacyjnych Szczegółowe informacje na www.pieniadzedlaszkoly.pl