Home / Aktualności / 70 LAT POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

70 LAT POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO

                 Tak niecodzienny jubileusz pożycia małżeńskiego obchodziła para z miejscowości Dębowa Góra Gmina Skierniewice – Państwo Helena i Aleksander Wieprzkowicz. Co prawda ustawa nie przewiduje medalu od Prezydenta RP za tak znaczny jubileusz, który nazywany jest Kamiennymi Weselem, ale ta para nigdy do tej pory nie otrzymała medalu za miniony już Złoty Jubileusz ( 50 lat pożycia małżeńskiego).  Stąd też obchodzony przez parę jubileusz 70 lat pożycia małżeńskiego stał się okazją do wręczenia medalu za 50 lat pożycia małżeńskiego przyznany przez Prezydenta RP Andrzeja Dude. Wójt Gminny – Dominik Moskwa wraz z Skarbnik Gminy – Czesławą Cieślak wręczyli 03.03.2017r. parze medale, kwiaty i skromny prezent w obecności ich dzieci, wnuków i prawnuków. Tak znamienitej parze składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy zdrowia, szczęścia i doczekania kolejnych jubileuszy.

 

sprawdź również

SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

WÓJT GMINY SKIERNIEWICE ZAPRASZA NA SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” REALIZOWANEGO ZE ŚRODKÓW NARODOWEGO… Continue Reading SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *