Home / Aktualności / Dzień Strażaka

Dzień Strażaka

30 kwietnia 2017 roku strażacy ochotnicy z Gminy Skierniewice wspólnie z władzami samorządowymi obchodzili swoje święto – DZIEŃ STRAŻAKA. Obchody rozpoczęły się o godz. 12.00 Mszą Święta w Kościele pod wezwaniem św. Macieja Apostoła w Bełchowie, którą odprawił Kapelan Powiatowy Strażaków ks. Jan Pietrzyk. Po mszy św. przedstawiciele OSP Bełchów złożyli kwiaty pod pomnikiem św. Jana Pawła II. Następnie konwój samochodów strażackich przejechał do OSP Sierakowice Prawe, gdzie zasłużonym strażakom wręczono medale i odznaczenia za wysługę lat.
Ratowanie życia, zdrowia, mienia, niesienie pomocy wpisane są w Waszą strażacką służbę. Życzymy, aby ta trudna strażacka służba była dla Was źródłem satysfakcji, powodem do dumy oraz pozwalała na spokojny powrót do domu.

sprawdź również

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Skierniewice w 2021 r.

ZARZĄDZENIE Nr 15/2021 WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE z dnia 11 marca 2021 r. w sprawie rozstrzygnięcia… Continue Reading Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Skierniewice w 2021 r.