Home / Aktualności / O G Ł O S Z E N I E Wójta Gminy Skierniewice z dnia 23 maja 2017 r.

O G Ł O S Z E N I E Wójta Gminy Skierniewice z dnia 23 maja 2017 r.

RGK. 6121.15.2017                                                                                            Data: 23 maja 2017 r.

W związku z przymrozkami wiosennymi, które wystąpiły na obszarze Gminy Skierniewice w okresie 17.04.2017 r. – 10.05.2017 r. informuję, że Rolnicy, którzy ponieśli straty w  uprawach, mogą składać w Urzędzie Gminy Skierniewice wnioski o szacowanie szkód powstałych w ich gospodarstwach .
Wniosek powinien być kompletny i zawierać wszystkie niezbędne załączniki.

Druki wniosków można uzyskać w Urzędzie Gminy Skierniewice w pokoju nr 112,

bądź pobrać ze strony internetowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego – (http://www.lodz.uw.gov.pl/page/4709,szacowanie-szkod-w-gospodarstwach-rolnych-w-2017-r.html ).  Prawidłowo wypełniony wniosek należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 06.06.2017 r.  Załącznikami do wniosku są:

  1. Kopia wniosku o dopłaty bezpośrednie na 2017 r.
  2. Oświadczenie nr 1.
  3. Oświadczenie nr 2 – tylko dla rolników utrzymujących zwierzęta gospodarskie.

Należy zwrócić szczególną uwagę, aby powierzchnia upraw wykazana
w oświadczeniu nr 1 była zgodna z powierzchnią upraw zgłoszoną do dopłat bezpośrednich.

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące szacowania szkód znajdują się na stronie internetowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi : http://www.lodz.uw.gov.pl/page/ w zakładce  GOSPODARKA/ROLNICTWO.

sprawdź również

SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

WÓJT GMINY SKIERNIEWICE ZAPRASZA NA SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” REALIZOWANEGO ZE ŚRODKÓW NARODOWEGO… Continue Reading SPOTKANIA INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *