Home / Aktualności / Jubileusz 100-lecia w Gminie Skierniewice

Jubileusz 100-lecia w Gminie Skierniewice

Mieszkanka Sierakowic Lewych Pani Stanisława Wolińska obchodziła 6 listopada br. jubileusz 100-lecia urodzin.
Z tej okazji Czcigodną Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele władz gminy i placówki ZUS.
W imieniu własnym oraz całej społeczności gminy Skierniewice serdeczne życzenia oraz gratulacje z okazji Setnej Rocznicy Urodzin – Jubilatce złożył Wójt Gminy Skierniewice Dominik Moskwa.

ZARZĄDZENIE Nr 15/2021 WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE z dnia 11 marca 2021 r. w sprawie rozstrzygnięcia… Continue Reading Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Skierniewice w 2021 r.