Home / Aktualności / Podsumowania zapisów do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Ruszyły rozgrywki XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Młodzi piłkarze
i piłkarki powalczą nie tylko o występ w finale na stadionie PGE Narodowym, ale także postawią pierwszy, znaczący krok w kierunku gry w biało-czerwonej koszulce. Już 50 zawodników i zawodniczek trafiło
z Turnieju do Reprezentacji Polski różnych kategorii wiekowych.

Do pobrania Puchar Tymbarku

ZARZĄDZENIE Nr 15/2021 WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE z dnia 11 marca 2021 r. w sprawie rozstrzygnięcia… Continue Reading Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Skierniewice w 2021 r.