Home / Aktualności / „Ekosfera” – projekt ekopracowni dla Szkoły Podstawowej im. prof. Szczepana A. Pieniążka w Miedniewicach

Projekt pn. „Ekosfera” – projekt ekopracowni dla Szkoły Podstawowej im. prof. Szczepana A. Pieniążka w Miedniewicach zrealizowano z udziałem  środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
w ramach umowy o dofinansowanie w formie  dotacji nr 434/EE/D/2017 z dnia 24.10.2017r.

Wartość ogólna zadania wynosi: 40 235,00 zł.

Wysokość dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w formie dotacji  wyniesie do kwoty 34 200,00 zł, nie więcej niż 85% wartości kosztu całkowitego zadania.

Zakres projektu obejmuje utworzenie w Szkole Podstawowej im. prof. Szczepana A. Pieniążka w Miedniewicach  eko-pracowni, zastosowane rozwiązania przestrzenne pozwolą na efektywne i innowacyjne prowadzenie zajęć.

link do strony  www.zainwestujwekologie.pl

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 2018 (II)

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 2018 (II) Szanowni Mieszkańcy Gminy SKIERNIEWICE Gmina Skierniewice uprzejmie informuje, że odbędzie… Continue Reading Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 2018 (II)