Home / Aktualności / Termomodernizacja budynku Gimnazjum w Żelaznej

Termomodernizacja budynku Gimnazjum w Żelaznej

Zadanie pn. „Termomodernizacja budynku Gimnazjum
w Żelaznej” realizowane jest z udziałem  środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Łodzi
w ramach umowy w formie pożyczki numer 684/OA/P/2017              z dnia 28.12.2017r.

Wartość ogólna zadania wynosi: 560 970,33 zł

Wysokość dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w formie pożyczki wyniesie  do kwoty 326 799,00 zł.

Zadanie obejmuje wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych, docieplenia stropu ostatniej kondygnacji, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Gimnazjum w Żelaznej.

Zadanie realizowane w okresie od września 2017r. do czerwca 2018r.

link do strony  www.zainwestujwekologie.pl

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 2018 (II)

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 2018 (II) Szanowni Mieszkańcy Gminy SKIERNIEWICE Gmina Skierniewice uprzejmie informuje, że odbędzie… Continue Reading Zbiórka odpadów wielkogabarytowych 2018 (II)