Wójt Gminy Skierniewice
informuje

W siedzibie Urzędu Gminy Skierniewice przy ul. Reymonta 23 na tablicy informacyjnej oraz na stronach internetowych: www.skierniewice.bip.net.pl i www.gminaskierniewice.pl zamieszcza się Zarządzenie nr 15/2018 w sprawie ogłoszenia I przetargu na sprzedaż nieruchomości, ustalenia ceny nieruchomości, ceny wywoławczej, wysokości wadium i minimalnego postąpienia. Przetargiem objęta jest sprzedaż ½ udziału w prawie własności do gruntu przypadającego Gminie Skierniewice.

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – przedłużamy zapisy!

Tu spełniają się piłkarskie marzenia. Zapisy do XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o… Continue Reading „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – przedłużamy zapisy!