Home / Aktualności / Projekt pn. „ADAPTACJA I ROZWÓJ”

Projekt pn. „ADAPTACJA I ROZWÓJ”

Szanowni Państwo,

4system sp. z o.o. realizuje  projekt pn. „ADAPTACJA I ROZWÓJ – program outplacement w woj. łódzkim” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Projekt skierowany jest do 60 osób dorosłych – które uczą się, pracują lub zamieszkują na obszarze woj. łódzkiego – zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z przyczyn niedotyczących pracownika.

sprawdź również

Odnawialne źródła energii w Gminie Skierniewice

                                                                    Skierniewice, dnia 14 czerwca 2019r. Szanowni Mieszkańcy Gminy Skierniewice!   W związku z… Continue Reading Odnawialne źródła energii w Gminie Skierniewice