Home / Aktualności / Nieruchomość przeznaczona do wydzierżawienia

Nieruchomość przeznaczona do wydzierżawienia

Wójt Gminy Skierniewice
informuje

W siedzibie Urzędu Gminy Skierniewice przy ul. Reymonta 23 na tablicy informacyjnej oraz na stronach internetowych: www.skierniewice.bip.net.pl i www.gminaskierniewice.pl zamieszcza się na okres 21 dni wykaz nieruchomości przeznaczonej do wydzierżawienia, położonej w miejscowości Strobów, ozn. jako dz. nr 710/2 o pow. 0,85 ha.

Z wykazem można zapoznać się w dniach 26.04 – 17.05.2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące nieruchomości można uzyskać telefonicznie pod nr (46) 819 56 11 lub osobiście w Urzędzie Gminy Skierniewice, pok. 112.

więcej szczegółów …

ZARZĄDZENIE NR 34/2019 Wójta Gminy Skierniewice z dnia 10 maja 2019 r. w sprawie ogłoszenia… Continue Reading WÓJT GMINY SKIERNIEWICE OGŁASZA KONKURS na prowadzenie sześciu niepublicznych punktów przedszkolnych!