Home / Aktualności / Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Skierniewice w 2018 roku.

Zarządzenie Nr. 41/2018 WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE z dnia 16 lipca 2018 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Skierniewice w 2018 roku.

Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska… Continue Reading Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego