Home / Aktualności / KOMUNIKAT woda nie spełnia warunków jakości wody

KOMUNIKAT woda nie spełnia warunków jakości wody

AKTUALIZACJA
W załączeniu cząstkowe sprawozdanie z badania jakości wody WP Żelazna z dnia 06-09-2018r.
Jakość wody w badanych próbkach, pobranych w dniu 04-09-2018r., pod względem oznaczonych, normatywnych wskaźników bakteriologicznych odpowiada wymaganiom Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.
Wyniki parametru „Ogólna liczba mikroorganizmów w temperaturze 22 st C” dostępne będą w dniu 07-09-2018r.
Zalecane „środki ostrożności” zostaną odwołane, po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia ze strony PPIS w Skierniewicach, że woda spełnia warunki wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

AKTUALIZACJA

„Powyższe nie odwołuje KOMUNIKATU przedstawionego przez Dostawcę wody przy piśmie RGK7021.1.26.2018 z dnia 31.08.2018. Utrzymuje się nadal dla odbiorców w Żelaznej zalecenie spożywania wody wyłącznie po przegotowaniu . Zalecenie obowiązuje do czasu OSTATECZNEGO potwierdzenia skuteczności wykonanej dezynfekcji wodociągu.”

sprawdź również

MINISTERSTWO ŚRODOWISKA Zaprasza na spotkanie informacyjne „EKO DOPŁATY”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *