Home / Aktualności / I Sesja Rady Gminy Skierniewice

I Sesja Rady Gminy Skierniewice

W dniu 23.11.2018 r. odbyła się I Sesja Rady Gminy Skierniewice na której odbyło się uroczyste ślubowanie 📣🎉nowo wybranych Radnych Gminy Skierniewice oraz Wójta Pana Czesława Pytlewskiego. Przewodniczącym Rady Gminy w obecnej kadencji będzie – Pan Witold Baranowski. Natomiast rolę Wiceprzewodniczących będą sprawować Pan Edward Mikulski oraz Pan Waldemar Syndoman. Jednocześnie serdecznie gratulujemy👏 Wójtowi, Radnym, Przewodniczącemu, Wiceprzewodniczącym, oraz życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności gminy Skierniewice.

sprawdź również

Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego

Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska… Continue Reading Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego