Home / Aktualności / I Sesja Rady Gminy Skierniewice

I Sesja Rady Gminy Skierniewice

W dniu 23.11.2018 r. odbyła się I Sesja Rady Gminy Skierniewice na której odbyło się uroczyste ślubowanie ??nowo wybranych Radnych Gminy Skierniewice oraz Wójta Pana Czesława Pytlewskiego. Przewodniczącym Rady Gminy w obecnej kadencji będzie – Pan Witold Baranowski. Natomiast rolę Wiceprzewodniczących będą sprawować Pan Edward Mikulski oraz Pan Waldemar Syndoman. Jednocześnie serdecznie gratulujemy? Wójtowi, Radnym, Przewodniczącemu, Wiceprzewodniczącym, oraz życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności gminy Skierniewice.

Odnawialne źródła energii w Gminie Skierniewice

Skierniewice, dnia 14 czerwca 2019r. Szanowni Mieszkańcy Gminy Skierniewice!   W związku z… Continue Reading Odnawialne źródła energii w Gminie Skierniewice