Home / Aktualności / Polskie drogi do niepodległości

Polskie drogi do niepodległości

Dnia 26 listopada 2018r. w budynku OSP w Mokrej Prawej odbyła się wieczornica patriotyczna poświęcona 100 -leciu odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Mokrej Prawej zaprezentowali w biało – czerwonej dekoracji montaż słowno – muzyczny pt. „Polskie drogi do niepodległości” pod kierownictwem p. Doroty Janik. W wieczornicy uczestniczyli uczniowie, mieszkańcy Gminy Skierniewice oraz zaproszeni goście, m. in. Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Skierniewicach p. Irena Maria Lesiak, Wójt Gminy Skierniewice p. Czesław Pytlewski, Radni Gminy Skierniewice p. Edward Mikulski i p. Waldemar Pawlak oraz przedstawiciele lokalnych organizacji i stowarzyszeń.

sprawdź również

Odnawialne źródła energii w Gminie Skierniewice

                                                                    Skierniewice, dnia 14 czerwca 2019r. Szanowni Mieszkańcy Gminy Skierniewice!   W związku z… Continue Reading Odnawialne źródła energii w Gminie Skierniewice