Home / Aktualności / Wigilia Środowiskowa w OSP Miedniewice

Wigilia Środowiskowa w OSP Miedniewice

W niedzielę, 9 grudnia w sali OSP w Miedniewicach odbyła się 3-cia Wigilia Środowiskowa. Gospodarzami uroczystości byli: Stowarzyszenie Koła Kobiet Wiejskich w Miedniewicach, strażacy OSP, Szkoła Podstawowa i Rada Rodziców. Uroczystość rozpoczęła się modlitwą, którą wspólnie z ks. Adamem Kwaśniakiem odmówili zaproszeni goście. Czas umiliły przepiękne występy przedszkolaków z przedszkola ,,Kubuś Puchatek” i uczniów Szkoły Podstawowej w Miedniewicach. Wspólne biesiadowanie udzieliło się wszystkim uczestnikom, było wiele podziękowań i serdecznych świątecznych życzeń. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i przemiłą atmosferę tego spotkania.

 

sprawdź również

WÓJT GMINY SKIERNIEWICE OGŁASZA KONKURS na prowadzenie sześciu niepublicznych punktów przedszkolnych!

ZARZĄDZENIE NR 34/2019 Wójta Gminy Skierniewice z dnia 10 maja 2019 r. w sprawie ogłoszenia… Continue Reading WÓJT GMINY SKIERNIEWICE OGŁASZA KONKURS na prowadzenie sześciu niepublicznych punktów przedszkolnych!