Home / Aktualności / WAŻNA INFORMACJA W SPRAWIE DOSTAW WODY

WAŻNA INFORMACJA W SPRAWIE DOSTAW WODY

SZANOWNI MIESZKAŃCY
Przypominamy, że woda dostarczana przez GMINĘ I STRAŻAKÓW w 10l workach jest wodą przeznaczoną do spożycia tylko przez 24h.
Nie należy jej magazynować!
W dniu jutrzejszym od godz. 7:00 ponownie uruchomimy dostarczanie świeżej wody pitnej.Będzie do odbioru u SOŁTYSÓW! ‼️
Jedyna woda zdatna do picia dostarczana jest w CYSTERNIE WOD-KANu i jest odpowiednio oznakowana!
Woda dostarczana przez OSP BECZKOWOZAMI nie nadaje się do picia!
Harmonogram dostarczania wody wodociągowej w dniu jutrzejszym zostanie państwu niezwłocznie przekazany po otrzymaniu go od spółki WOD-KAN.
Na obecną chwilę gmina nie dysponuje informacją kiedy i w jakich godzinach będziecie Państwo mogli skorzystać z wody z sieci.

UWAGA tak jak Państwo sygnalizujecie kolor wody pozostawia wiele do życzenia nie mniej jednak przy krótkotrwałym przywracaniu wody w wodociągach taka sytuacja może mieć miejsce.

ZARZĄDZENIE Nr 15/2021 WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE z dnia 11 marca 2021 r. w sprawie rozstrzygnięcia… Continue Reading Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Skierniewice w 2021 r.