Home / Aktualności / Wymień stary piec na nowy

Wymień stary piec na nowy

Wciąż jeszcze istnieje możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie wymiany starego pieca węglowego na kocioł na biomasę. Ostatnie wolne miejsca na liście chętnych czekają na niezdecydowanych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Urzędu Gminy Skierniewice, najpóźniej do poniedziałku, 12 sierpnia.

Gminni urzędnicy dokładają wszelkich starań, by przedłużyć termin złożenia ostatecznego wniosku do Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. W wypadku gdy nie uda się skompletować pełnej listy chętnych przyznane gminie pieniądze na nowe piece oraz na kolektory słoneczne przepadną.

sprawdź również

INFORMACJA O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY

W związku z koniecznością przeprowadzenia w dniu 17 października 2019r. (czwartek) prac na gminnej sieci… Continue Reading INFORMACJA O PRZERWIE W DOSTAWIE WODY