Home / Aktualności / Wymień stary piec na nowy

Wymień stary piec na nowy

Wciąż jeszcze istnieje możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie wymiany starego pieca węglowego na kocioł na biomasę. Ostatnie wolne miejsca na liście chętnych czekają na niezdecydowanych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Urzędu Gminy Skierniewice, najpóźniej do poniedziałku, 12 sierpnia.

Gminni urzędnicy dokładają wszelkich starań, by przedłużyć termin złożenia ostatecznego wniosku do Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. W wypadku gdy nie uda się skompletować pełnej listy chętnych przyznane gminie pieniądze na nowe piece oraz na kolektory słoneczne przepadną.

sprawdź również

X sesja nadzwyczajna

We wtorek, 13 sierpnia odbyła się nadzwyczajna X sesja Rady Gminy Skierniewice. Najistotniejszymi punktami obrad… Continue Reading X sesja nadzwyczajna