Home / Aktualności / Ostatnia szansa na solary i wymianę starego pieca

Ostatnia szansa na solary i wymianę starego pieca

Wciąż jeszcze istnieje możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie na montaż kolektorów słonecznych i wymianę starych pieców węglowych na kotły na biomasę. Dokumentacja projektowa (deklaracja zgłoszeniowa wraz z załącznikami nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7) dostępna jest pod adresem: www.gminaskierniewice.pl/2019/08/05/ostatnia-szansa-na-solary/ .

Chętnych zapraszamy do Urzędu Gminy Skierniewice (II piętro, pokój nr 206), najpóźniej do  12 grudnia 2019r. (czwartek). Liczba miejsc jest ograniczona.

ZARZĄDZENIE NR 45/2021 WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE z dnia 14 lipca 2021 r. w sprawie ogłoszenia… Continue Reading Konkurs na prowadzenie niepublicznego punktu przedszkolnego w miejscowości Sierakowice Prawe