Home / Aktualności / KOMUNIKAT WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE

Wójt Gminy Skierniewice
informuje

W siedzibie Urzędu Gminy Skierniewice przy ul. Reymonta 23 na tablicy informacyjnej oraz na stronach internetowych: www.skierniewice.bip.net.pl  i www.gminaskierniewice.pl zamieszcza się na okres 21 dni wykaz nieruchomości przeznaczonej do wynajęcia. Wykaz dotyczy lokalu użytkowego znajdującego się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Mokrej Prawej, usytuowanym na działce nr 455/1 w obrębie nr 9 Mokra Prawa.

Z wykazem można zapoznać się w dniach 2.07.2020 r. – 23.07.2020 r.

ZARZĄDZENIE Nr 15/2021 WÓJTA GMINY SKIERNIEWICE z dnia 11 marca 2021 r. w sprawie rozstrzygnięcia… Continue Reading Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego Gminy Skierniewice w 2021 r.