Home / Aktualności / Jubileusz 100-lecia w Gminie Skierniewice

Jubileusz 100-lecia w Gminie Skierniewice

Mieszkanka Sierakowic Lewych Pani Stanisława Wolińska obchodziła 6 listopada br. jubileusz 100-lecia urodzin.
Z tej okazji Czcigodną Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele władz gminy i placówki ZUS.
W imieniu własnym oraz całej społeczności gminy Skierniewice serdeczne życzenia oraz gratulacje z okazji Setnej Rocznicy Urodzin – Jubilatce złożył Wójt Gminy Skierniewice Dominik Moskwa.

Projekt pn: „Utworzenie punktu dydaktycznego Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego  w Dębowej Górze” –… Continue Reading „Utworzenie punktu dydaktycznego Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze” – Dębowe Siedlisko