Home / Aktualności / Projekt pn. „ADAPTACJA I ROZWÓJ”

Projekt pn. „ADAPTACJA I ROZWÓJ”

Szanowni Państwo,

4system sp. z o.o. realizuje  projekt pn. „ADAPTACJA I ROZWÓJ – program outplacement w woj. łódzkim” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Projekt skierowany jest do 60 osób dorosłych – które uczą się, pracują lub zamieszkują na obszarze woj. łódzkiego – zwolnionych, przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z przyczyn niedotyczących pracownika.

sprawdź również

UWAGA!!! Awaria wodociągu BALCERÓW – STROBÓW

U W A G A  ! ! !                                 W związku z koniecznością usunięcia… Continue Reading UWAGA!!! Awaria wodociągu BALCERÓW – STROBÓW