Home / Aktualności / Trwa rozbudowa budynku w Miedniewicach przeznaczonego na przedszkole

Trwa rozbudowa budynku w Miedniewicach przeznaczonego na przedszkole

Rozbudowa przedszkola pozwoli na przyjęcie większej ilości dzieci oraz na zapewnienie im lepszych warunków do rozwoju.

W budynku powstaną dwie sale lekcyjne, szatnie oraz zaplecze kuchenne, a w nowej części pojawi się trzecia sala oraz kotłownia gazowa. Przy każdej z sal powstaną również sanitariaty. Koszt remontu istniejącego budynku i dobudowa nowej części to blisko 1,5 miliona złotych. Do tej pory powstał projekt architektoniczno-budowlany, kosztorys inwestorski oraz zostały opracowane mapy sytuacyjno-wysokościowe co pozwoliło na rozpoczęcie robót.

Mamy nadzieje, że już w przyszłym roku zagoszczą tam nasze przedszkolaki.

sprawdź również

Ekopracownia w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze

Projekt pn: „Utworzenie ekopracowni w Szkole Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Dębowej Górze” zrealizowany… Continue Reading Ekopracownia w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze