Home / Aktualności / Polskie drogi do niepodległości

Polskie drogi do niepodległości

Dnia 26 listopada 2018r. w budynku OSP w Mokrej Prawej odbyła się wieczornica patriotyczna poświęcona 100 -leciu odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Mokrej Prawej zaprezentowali w biało – czerwonej dekoracji montaż słowno – muzyczny pt. „Polskie drogi do niepodległości” pod kierownictwem p. Doroty Janik. W wieczornicy uczestniczyli uczniowie, mieszkańcy Gminy Skierniewice oraz zaproszeni goście, m. in. Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Skierniewicach p. Irena Maria Lesiak, Wójt Gminy Skierniewice p. Czesław Pytlewski, Radni Gminy Skierniewice p. Edward Mikulski i p. Waldemar Pawlak oraz przedstawiciele lokalnych organizacji i stowarzyszeń.

sprawdź również

„Utworzenie punktu dydaktycznego Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze” – Dębowe Siedlisko

Projekt pn: „Utworzenie punktu dydaktycznego Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego  w Dębowej Górze” –… Continue Reading „Utworzenie punktu dydaktycznego Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze” – Dębowe Siedlisko