Home / Aktualności / Wigilia Środowiskowa w OSP Miedniewice

Wigilia Środowiskowa w OSP Miedniewice

W niedzielę, 9 grudnia w sali OSP w Miedniewicach odbyła się 3-cia Wigilia Środowiskowa. Gospodarzami uroczystości byli: Stowarzyszenie Koła Kobiet Wiejskich w Miedniewicach, strażacy OSP, Szkoła Podstawowa i Rada Rodziców. Uroczystość rozpoczęła się modlitwą, którą wspólnie z ks. Adamem Kwaśniakiem odmówili zaproszeni goście. Czas umiliły przepiękne występy przedszkolaków z przedszkola ,,Kubuś Puchatek” i uczniów Szkoły Podstawowej w Miedniewicach. Wspólne biesiadowanie udzieliło się wszystkim uczestnikom, było wiele podziękowań i serdecznych świątecznych życzeń. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i przemiłą atmosferę tego spotkania.

 

sprawdź również

Zbiórka elektroodpadów na terenie Powiatu Skierniewickiego

Pamiętajcie o jesiennej zbiórce ELEKTROODPADÓW na terenie Powiatu Skierniewickiego! 2 października przy OSP w Mokrej… Continue Reading Zbiórka elektroodpadów na terenie Powiatu Skierniewickiego