Home / Aktualności / INFORMACJA O OGRANICZENIACH W DOSTAWIE WODY

INFORMACJA O OGRANICZENIACH W DOSTAWIE WODY

INFORMACJA dla mieszkańców wsi:

Józefatów, Julków, Żelazna, Zalesie, Wola Wysoka, Wólka Strobowska, Rzeczków, Stare Rowiska, Nowe Rowiska, Nowy Ludwików, Brzozów
W związku z trwającymi upałami i ponadnormatywnymi rozbiorami wody informujemy,  że w godzinach nocnych dostawa wody odbywać się może ze zmniejszonym ciśnieniem i mogą wystąpić czasowe ograniczenia w dostawie wody.

Duży rozbiór wody w godzinach wieczornych i nocnych – podlewanie, nawadnianie itp., uniemożliwia napełnienie zbiorników wody uzdatnionej, a tym samym  utrzymanie ciągłości dostawy wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Utrzymujemy nadal naszą prośbę o racjonalne korzystanie z wody.
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

sprawdź również

Ekologiczna Gmina Skierniewice – INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

W związku z podpisaniem umowy o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych oraz zakupu pieców na pellet… Continue Reading Ekologiczna Gmina Skierniewice – INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW