Home / Aktualności / ZAWODY STRAŻACKIE ZA NAMI

ZAWODY STRAŻACKIE ZA NAMI

W minioną niedzielę, 1 września na boisku w Mokrej Prawej odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Strażacy ochotnicy z gminnych jednostek OSP musieli się sprawdzić w sztafecie i konkurencjach testujących sprawność bojową.  W grupie mężczyzn I miejsce zajęła OSP Mokra Lewa, II – Mokra Prawa, a III OSP Miedniewice. W kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych najlepsi okazali się chłopcy z Miedniewic, a II miejsce przypadło młodym adeptom pożarnictwa z Mokrej Lewej. Kobiece drużyny, seniorska i młodzieżowa, z Żelaznej nie miały konkurencji, więc obydwie odebrały puchary za zajęcie pierwszego miejsca w swoich kategoriach.

sprawdź również

Zbiórka elektroodpadów na terenie Powiatu Skierniewickiego

Pamiętajcie o jesiennej zbiórce ELEKTROODPADÓW na terenie Powiatu Skierniewickiego! 2 października przy OSP w Mokrej… Continue Reading Zbiórka elektroodpadów na terenie Powiatu Skierniewickiego