Home / Aktualności / PIERWSZA GMINNA PAPIEROWA GAZETKA

PIERWSZA GMINNA PAPIEROWA GAZETKA

Szanowni Państwo,

Jest już dostępny gminny biuletyn okolicznościowy. To testowe wydawnictwo prawie w całości poświęcone zostało sprawom edukacji. W niedalekiej przyszłości chcielibyśmy zacząć wydawać gminny informator regularnie. Dlatego wdzięczni będziemy za wszelkie konstruktywne propozycje dotyczące tematyki, szaty graficznej, stałych rubryk, czy sposobu dystrybucji. Z radością powitamy także pomysły za tytuł przyszłej gminnej gazetki.

Na razie biuletyn został wyłożony w Urzędzie Gminy Skierniewice. Logistyka dystrybucji wciąż jest dogrywana, lecz zapewniamy, że postaramy się by gminny informator trafił do jak najszerszego grona odbiorców. Tymczasem zachęcamy do pobrania  gazetki w formie elektronicznej.

 

sprawdź również

Zbiórka elektroodpadów na terenie Powiatu Skierniewickiego

Pamiętajcie o jesiennej zbiórce ELEKTROODPADÓW na terenie Powiatu Skierniewickiego! 2 października przy OSP w Mokrej… Continue Reading Zbiórka elektroodpadów na terenie Powiatu Skierniewickiego