Home / Aktualności / Funkcjonowanie Urzędu Gminy Skierniewice

Funkcjonowanie Urzędu Gminy Skierniewice

Najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania urzędu Gminy Skierniewice❗️

❗️ Ze względu na codzienną dezynfekcję urząd czynny jest do godziny 14:00.

❗️Od poniedziałku (18.01.2021 r.) zakończyła się praca zmianowa – oznacza to, że wszyscy pracownicy są obecni w urzędzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00.

Nadal obowiązują zasady dotyczące przyjmowania interesantów – TYLKO po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie lub mailowo.

❗️Za drzwiami wejściowymi do budynku znajdują się skrzynki na korespondencje – prosimy aby tak zostawiać wnioski oraz inne pisma.

❗️Kasa urzędu czynna jest codziennie do godziny 13:30.

Projekt pn: „Utworzenie punktu dydaktycznego Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego  w Dębowej Górze” –… Continue Reading „Utworzenie punktu dydaktycznego Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze” – Dębowe Siedlisko