Home / Aktualności / Nabór wniosków – Odnawialne źródła energii – fotowoltaika

Nabór wniosków – Odnawialne źródła energii – fotowoltaika

AKTUALIZACJA ❗

Numer telefonu pod którym możliwe było umówienie wizyty w celu złożenia dokumentów zgłoszeniowych na fotowoltaikę i kotły od dnia dzisiejszego będzie nieaktywny. Wszystkie terminy spotkań do dnia 12 marca zostały już zarezerwowane.

Wójt Gminy Skierniewice ogłasza nabór wniosków w ramach projektu dot. montażu urządzeń OZE na terenie Gminy Skierniewice, planowanego do realizacji w latach 2021-2023.

Regulamin naboru znajduje się na dole strony!

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat instalacji.

Zbiórka elektroodpadów na terenie Powiatu Skierniewickiego

Pamiętajcie o jesiennej zbiórce ELEKTROODPADÓW na terenie Powiatu Skierniewickiego! 2 października przy OSP w Mokrej… Continue Reading Zbiórka elektroodpadów na terenie Powiatu Skierniewickiego