Home / Aktualności / Nabór wniosków – Odnawialne źródła energii – fotowoltaika

Nabór wniosków – Odnawialne źródła energii – fotowoltaika

AKTUALIZACJA ❗

Numer telefonu pod którym możliwe było umówienie wizyty w celu złożenia dokumentów zgłoszeniowych na fotowoltaikę i kotły od dnia dzisiejszego będzie nieaktywny. Wszystkie terminy spotkań do dnia 12 marca zostały już zarezerwowane.

Wójt Gminy Skierniewice ogłasza nabór wniosków w ramach projektu dot. montażu urządzeń OZE na terenie Gminy Skierniewice, planowanego do realizacji w latach 2021-2023.

 

Regulamin naboru znajduje się na dole strony!

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat instalacji.

 

 

 

 

sprawdź również

Ekopracownia w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze

Projekt pn: „Utworzenie ekopracowni w Szkole Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Dębowej Górze” zrealizowany… Continue Reading Ekopracownia w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze