Home / Aktualności / ZARZĄDZENIE NR 14/2022 Wójta Gminy Skierniewice z dnia 7 lutego 2022 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Skierniewice w 2022 roku.

ZARZĄDZENIE NR 14/2022
Wójta Gminy Skierniewice
z dnia 7 lutego 2022 r.

Projekt pn: „Utworzenie punktu dydaktycznego Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego  w Dębowej Górze” –… Continue Reading „Utworzenie punktu dydaktycznego Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze” – Dębowe Siedlisko