Home / Aktualności / Konkurs Wsi Gminy Skierniewice

Konkurs Wsi Gminy Skierniewice

Wójt Gminy Skierniewice zaprasza do udziału w Konkursie Wsi Gminy Skierniewice, który odbędzie się 16 lipca 2022 r. w godzinach 16:30-20:00 na boisku sportowym klubu „Jutrzenka” w Mokrej Prawej podczas Gminnego Pikniku „Historia mojego sołectwa i gminy”.

Zachęcamy do zgłaszania drużyn składających się z mieszkańców sołectw Gminy Skierniewice.

Szczegóły w regulaminie poniżej.

 

 

Partnerem wydarzenia jest województwo łódzkie.

 

 

 

 

 

 

 

 

sprawdź również

Zatwierdzenie konkursu na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej

ZARZĄDZENIE Nr 77/2022 Wójta Gminy Skierniewice  z dnia 21 lipca 2022 r. w sprawie zatwierdzenia… Continue Reading Zatwierdzenie konkursu na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej