Home / Aktualności / Bezpłatny gminny przewóz pasażerski dla wyborców ujętych w spisie wyborców

Bezpłatny gminny przewóz pasażerski dla wyborców ujętych w spisie wyborców

Zasady przewozów w gminnym transporcie wyborczym (komunikacji doraźnej)  organizowanym przez Urząd Gminy Skierniewice określa warunki obsługi pasażerów, oraz przewozu osób – mieszkańców Gminy Skierniewice, w lokalnym transporcie zbiorowym w dniu wyborów, w granicach administracyjnych Gminy Skierniewice.
Poniżej rozkłady jazdy dla każdego obwodu.
Rozkłady będą umieszczone również na sołeckich tablicach ogłoszeń.

sprawdź również

Ekopracownia w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze

Projekt pn: „Utworzenie ekopracowni w Szkole Podstawowej im. ks. J. Twardowskiego w Dębowej Górze” zrealizowany… Continue Reading Ekopracownia w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Dębowej Górze