Gmina Skierniewice
#naturalniegościnna

Oficjalna strona internetowa Gminy Skierniewice. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Zdjęcie: Naturalnie gościnna
Zdjęcie: Naturalnie gościnna
Zdjęcie: Naturalnie gościnna
Zdjęcie: Naturalnie gościnna

Kontakt

  • Poniedziałek
    7:00 - 15:00
  • Wtorek
    7:00 - 15:00
  • Środa
    7:00 - 15:00
  • Czwartek
    7:00 - 16:00
  • Piątek
    7:00 - 14:00

 

 

 

 Spis telefonów

46 819-56-10 Zastępca Wójta zastepca@gminaskierniewice.pl (p. 108)

46 819-56-03 Sekretarz Gminy sekretarz@gminaskierniewice.pl (p. 210)

46 819-56-09 Obsługa Rady Gminy radagminy@gminaskierniewice.pl (p. 006)

 

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

46 819-56-00 Sekretariat sekretariat@gminaskierniewice.pl (p. 208)

46 819-56-21 Ewidencja Ludności ewl@gminaskierniewice.pl (p. 007)

46 819-56-18 Zarzadzanie Kryzysowe, OSP zk@gminaskierniewice.pl (p.101)

 

Referat Oświaty, Kultury i Sportu

46819-56-14 Księgowość Szkoły ksiegowoscoswiata@gminaskierniewice.pl (p. 107)

46 819-56-14 Oświata, Kluby Sportowe oswiata@gminaskierniewice.pl (p. 107)

 

Referat Finansowy

46 819-56-20 Skarbnik skarbnik@gminaskierniewice.pl (p. 104)

46 819-56-19 Zastępca Skarbnika ksiegowosc@gminaskierniewice.pl (p.103)

46 819-56-15 Księgowość ksiegowosc@gminaskierniewice.pl (p. 106)

46 819-56-16 Podatki podatki@gminaskierniewice.pl (p. 105)

46 819-56-17 Kasa kasa@gminaskierniewice.pl  (p. 002)

 

Referat Rozwoju i Gospodarki Komunalnej

46 819-56-17 Spółka Wodna kasa@gminaskierniewice.pl  (p. 002)

46 819-56-11 Ochrona Środowiska, Podziały. Drogi rolnictwo@gminaskierniewice.pl ; drogi@gminaskierniewice.pl (p. 111)

46 819-56-06 Woda woda@gminaskierniewice.pl (p.206) - telefon alarmowy w sprawie awarii 660-468-527

46 819-56-05 Zagospodarowanie Przestrzenne pzp@gminaskierniewice.pl (p.207)

46 819-56-27 Fundusze unijne fundusze@gminaskierniewice.pl (p. 204)

46 819-56-07 Inwestycje inwestycje@gminaskierniewice.pl (p.201)

46 819-56-05 Zamówienia Publiczne przetargi@gminaskierniewice.pl (p.207)

46 819-56-12 Odpady Komunalne odpady@gminaskierniewice.pl (p. 110)

46 833-32-40 Promocja promocja@gminaskierniewice.pl (p.203)

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

46 819-56-23 Dział Finansowy

46 819-56-25 Dział Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego

 


ZASADY  PRZYJĘĆ  INTERESANTÓW

Wójt Gminy Skierniewice  przyjmuje interesantów w każdy czwartek w godz. 900  – 1300.

Wójt Gminy i Zastępca Wójta przyjmują interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy czwartek w godz. 1500 – 1830.

Rejestracja osób zainteresowanych odbywa się osobiście lub telefonicznie w Sekretariacie Urzędu Gminy Skierniewice (ul. Reymonta 23, 46 819 56 00), od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania.

Sekretarz Gminy i kierownicy referatów przyjmują w sprawach skarg i wniosków codziennie w godzinach pracy urzędu.

W przypadku gdy dzień wyznaczony do przyjmowania w sprawach skarg i wniosków jest dniem ustawowo wolnym od pracy interesanci są przyjmowani w następnym dniu roboczym.

 

Kontakt

Godziny pracy urzędu

  • Poniedziałek
    7:00 - 15:00
  • Wtorek
    7:00 - 15:00
  • Środa
    7:00 - 15:00
  • Czwartek
    7:00 - 16:00
  • Piątek
    7:00 - 14:00

Godziny pracy kasy urzędu

  • Poniedziałek
    7:00 - 14:30
  • Wtorek
    7:00 - 14:30
  • Środa
    7:00 - 14:30
  • Czwartek
    7:00 - 15:30
  • Piątek
    7:00 - 13:30

Galeria

Gmina z lotu ptaka

  • Zdjęcie: Dębowa Góra

    Dębowa Góra

  • Zdjęcie: Szkoła Podstawowa w Dębowej Górze

    Szkoła Podstawowa w Dębowej Górze

  • Zdjęcie: Staw w Dębowej Górze

    Staw w Dębowej Górze

  • Zdjęcie: Ochotnicza Straż Pożarna w Miedniewicach

    Ochotnicza Straż Pożarna w Miedniewicach

  • Zdjęcie: Szkoła Podstawowa w Miedniewicach

    Szkoła Podstawowa w Miedniewicach

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Gmina Skierniewice